Rekreační domy a byty

Rekreační domy a byty

Rekreační domy a byty

 

Pronájem rekreačních domů a bytů Vám můžeme zajistit ve spolupráci s našimi následujícími partnery:
 
 Na dovolené se budete cítit jako doma. Při pobytu s ADAC Holiday Travel se nemusíte vzdávat komfortního ubytování, na které jste zvyklí. ADAC nabízí rozsáhlý výběr rekreačních objektů v nejkrásnějších destinacích na světě. Ať už chcete odjet jen na pár dní nebo chcete prožít krásnou a dlouhou rodinnou dovolenou. ADAC Reisen nabízí nejen apartmány u moře, ale i ve středu města, nebo na venkově. Na každé z vil je vidět dotek jejího majitele a nabízí obvyklé pohodlí domova: hodně prostoru, krásná zahrada, komfortní vybavení, kuchyni a mnoho dalšího vybavení.
Více informací včetně katalogů v naší CK.
 
 Kořeny společnosti Belvilla sahají do roku 1980. 30 let znalostí a zkušeností učinily z Belvilly lídra na trhu s rekreačními domy v celé Evropě. Každoročně stráví v jednom z rekreačních domů Belvilly přes 500 000 hostů. především z Nizozemí, Belgie, Německa, Francie, Itálie a Španělska a Velké Británie.
 
Jedinečná dovolená v exkluzivních vilách!
Více informací včetně katalogů v naší CK.
 
 V nabídce Interhome nalezne svůj vysněný rekreační objekt ročn ě přes 500.000 hostů. Naše nabídka s více než 46.000 rekreačními objekty ve 26 zemích uspokojí prakticky každé individuální přání: dovolenou na horách i u moře, pobyt ve městě či na venkově, ubytování v apartmánu nebo v luxusní vile. Nalezneme pro Vás to nejlepší dle Vašich představ.
Více informací včetně katalogů v naší CK.
 
S více než 30 letou praxí na německém trhu je společnost INTER CHALET největším touroperátorem na tomto specifickém segmentu cestovního ruchu.  Máte na výběr z více než 24.000 rekreačních chalup a apartmánů v 16 zemích v Evropě a na Floridě /USA. Letní dovolenou můžete strávit například v některém z mnohých apartmánů v jižní Evropě a zimní dovolenou v některé z alpských oblastí.
Více informací včetně katalogů v naší CK.
 
Většina našich rekreačních domů a bytů se nachází v takové vzdálenosti, že se na cestu k nim můžete pohodlně vypravit ve svém osobním automobilu. Pro mnoho cestovatelů ten nejlepší způsob dopravy, vždyť Vy sami si můžete určovat tempo a rychlost jízdy, množství zavazadel a cítíte se jednoduše bezpečně.
Ke vzdálenějším cestovatelským cílům v jižní nebo severní Evropě, které není tak jednoduché dosáhnout vlastním automobilem, nabízíme celou řadu alternativních možností našich partnerů, kteří zajišťují letecké nebo trajektové spojení do mnoha evropských i mimoevropských destinací.
Více informací včetně katalogů v naší CK.
 
Máte na výběr z nejen 18.000 domů na území 23 evropských států, ale také na Floridě a v Kalifornii.
Více informací včetně katalogů v naší CK.
 
Nabízí nejen ubytování v nejkrásnějších chatách, chalupách po celé Evropě za velmi příznivé ceny, ale je zde možnost ubytování i na zámku nebo vodním mlýně. Ideální dovolená s dětmi
a vašimi zvířecími miláčky.
Pronájem prázdninových domů od společnosti Happy home je vždy od soboty do soboty (včetně), pokud není výslovně uvedeno jinak.
Upozornění: Energie a závěrečný úklid se platí na místě. Turistický poplatek se neustále mění, proto není uveden u popisu domu. Často se stává, že je při příjezdu potřeba zaplatit vratnou kauci – výše je uvedena na potvrzení Vaší rezervace.
Více informací včetně katalogů v naší CK.