Dovolená a zájezdy Dubaj

Detail destinace

Dubaj Spojené arabské emiráty - transparent

Nabízíme 101 ubytovacích kapacit za cenu 11 190 Kč - 631 990 Kč.

Počasí:

Dnes Počasí v Dubai - transparent 37° C Zítra Počasí v Dubai - transparent 29 - 37° C25.9. Počasí v Dubai - transparent 29 - 36° C
26.9. Počasí v Dubai - transparent 27 - 34° C27.9. Počasí v Dubai - transparent 26 - 32° C28.9. Počasí v Dubai - transparent 27 - 35° C
29.9. Počasí v Dubai - transparent 28 - 36° C30.9. Počasí v Dubai - transparent 29 - 36° C1.10. Počasí v Dubai - transparent 28 - 33° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Využijte skvělou příležitost a podívejte se do města mnoha tváři, které Dubaj představuje. Dubaj je je jedno z nejmodernějších měst na světe, kde se moderní stavitelství a technika snoubí s historickými památkami a klasickou architekturou a životním stylem. Jedná se o nejrychleji se rozvíjející město vybudované v poušti. Ač se jedná o pouštní město, díky důmyslnému systému vodního hospodářství, je návštěvník města obklopen četnými vodními plochami a úchvatnými fontánami.

Dubaj – moderní město

Dubaj je městem, které se v současné době velice rychle rozrůstá. Svým návštěvníkům poskytuje nespočet zážitků, které takto moderní město může nabídnout. Moderní část Dubaje je proslulá svou luxusností a okázalostí. Návštěvníci se mohou nechat uchvátit krásami mořského světa, potápěním, plavbou na lodi, architektonickými skvosty, motoristickými závody, jízdou po dunách v bugynách nebo na velbloudovi, ale i jízdou na snowbordu v krytém areálu. Pokud nehledáte pouze adrenalinové zážitky, tak Dubaj vám nabízí nespočet míst pro nákupy nebo klidné a luxusní restaurace. Toto je pouze krátký výčet zážitků, které můžete zažit. Zapojte svou fantazii a Dubaj Vám poskytne reálný ekvivalent toho, po čem toužíte.

Dubaj – město historické

Pokud je vašim zaměřením spíše historie nebo se chcete vrátit „na zem“ po prohlídkách moderních a luxusních výdobytků, které Dubaj nabízí, tak se můžete podívat např. do Dubajského muzea, zrekonstruované historické osady, historické tržnice nebo si jen užít procházky městem. Historická část města se pyšní z velké části původní architekturou a je charakteristická svými úzkými a spletitými uličkami.

Muzeum se nachází v bývalé britské pevnosti (Dubai Fort), která byla založena v 18. století. V muzeu naleznete velkou expozici archeologie, rekonstrukce řemeslných dílen, osadu beduínů atd.

Na původních tržnicích naleznete šperky, zlato, koření, přírodní parfémy, textilní výrobky a mnoho dalších. Nachází se zde velké množství artiklů, které nikde jinde nenaleznete, natož že byste si ho mohli zakoupit.

Proč dovolená v Dubaji od nás?

Nechte se uchvátit krásou Dubaje a užijte si dovolenou jako v pohádce. Naše cestovní kancelář Vám sestaví dovolenou přesně podle vašich představ. Neváhejte a zeptejte se na vše našich zaměstnanců. Dovolená není pouze pobyt v dané lokalitě. V naší cestovní kanceláři to pobytem teprve začíná. Můžeme Vám doporučit a zajistit zážitky, které daleko překonají Vaše představy.

Dubaj v číslech

Stát: Spojené arabské emiráty
V emirátu: Dubaj (pro samotné město se někdy pro rozlišení používá název Dubaj City)
Počet obyvatel: cca 2 miliony
Nadmořská výška: 0 m. n. mořem

Výsledky hledání

další nabídky >