UA-114738674-1

Hotel Zurich

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ ČESKÝCH CK
Rozšířené hledání
Zurich - Turecko - Istanbul

Zurich

Turecko » Istanbul

, Hotel starstarstarstarZurich

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Istanbul - transparent 22°C
Zítra Počasí v Istanbul - transparent 20 - 24°C
20.6. Počasí v Istanbul - transparent 20 - 26°C
21.6. Počasí v Istanbul - transparent 20 - 25°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Zurich
Popis

Hotel svým hostům nabízí 24 hodinovou recepci, směnárnu, Wi-Fi, dvě restaurace, lobby bar, cafe bar, 24 hodinový pokojový servis, menší konferenční místnost, obchod s dárky, kadeřnictví, prádelnu a čistírnu, fitness centrum, bazén, turecké lázně, saunu, páru, solárium a masáže.

Poloha

Hotel se nachází v centru Istanbulu cca 15 km od letiště. Snadno odtud můžete prozkoumávat turistické a historické atrakce jako Velký trh, Sultanahmet s Modrou mešitou.

Pokoje

Elegantní pokoje mají centrální i individuální klimatizaci, koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, plasmovou SAT-TV, Wi-Fi, minibar, bezpečnostní schránku, kávový/čajový mini servis.

Konečná cena zahrnuje: základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 280 Kč/osoba.

Základní cena zahrnuje: letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a.s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.

Konečná cena nezahrnuje: doporučené cestovní pojištění BlueComfort (490 Kč na dospělou osobu, 180 Kč na dítě), volitelné nepovinné příplatky nebo slevy a městskou taxu cca 1-2 EUR na osobu a den (hradí se přímo v hotelu).

Tato nabídka je na vyžádání a platí jen pokud bude volná kapacita hotelu. Po objednání vás budeme do 24 hodin kontaktovat s informací o dostupnosti ubytování.

Krásný hotel Zurich se nachází v centru metropole Istanbul, jen 15 km od letiště. Hotel nabízí komplexní služby pro všechny klienty. Vydejte se objevit nejen historické krásy Istanbulu.
Stravování

Snídaně formou bufetu.

www.hotelzurichistanbul.com

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...