UA-114738674-1

Curie

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ ČESKÝCH CK
Rozšířené hledání
Hotel Curie - Česká republika - Západní Čechy

Hotel Curie

Česká republika » Západní Čechy

Jáchymov, Hotel starstarstarHotel Curie

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Curie
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a chladničkou. Hotel má k dispozici bezbariérové pokoje.
Poloha
Hotel se nachází cca 2 km od centra města a cca 200 m od Lázeňského centra Agricola.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v prostoru recepce a kavárny (zdarma), připojení k internetu na pokojích (za poplatek), restaurace, denní bar, kavárna, letní terasa, bazén, léčebné procedury, kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, půjčovna horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a nordic walking v areálu lázní, parkoviště (za poplatek).
Lázeňské centrum Agricola - koupele, masáže, elektroléčba, rehabilitace, solná jeskyně, fitness centrum, solárium. Radonová minerální voda lázní Jáchymov je doporučována především pro léčbu pohybového aparátu a léčbu pooperačních a poúrazových stavů.
Léčba radonovou vodou se výslovně nedoporučuje: pacientům s jakýmkoliv akutním onemocněním - infekce, nestabilizovaná arteriální hypertense, srdeční či dýchací potíže, rozkolísaný diabetes, neléčená hyperfunkce štítné žlázy, apod. těhotným ženám dětem a mládeži do 18 let pacientům do jednoho až dvou let po operaci či jiné terapii nádorového onemocnění, pokud onkolog nedá k radonové léčbě souhlasné stanovisko Radonová kúra (počet nocí 9, plná penze) - léčebný efekt radonové minerální vody již za danou dobu pobytu, během které vám radonové koupele dodají ztracenou energii: konzultace s lékařem k výběru správné varianty léčebného plánu základní laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, vyšetření kyseliny močové) léčebné procedury (celkem 12 týdně / mimo neděle/ - radonová koupel (6x) + další procedura (6x) dle doporučení lékařem) další procedury lze dokoupit na místě po dohodě s lékařem Regenerace pro každý věk (počet nocí 6, polopenze) - harmonizace celého organismu v jakémkoliv věku: 1x radonová koupel 1x částečná masáž 1x perličková koupel 1x bylinková koupel 1x oxygenoterapie 2x suchá uhličitá koupel 1x vstup do solné jeskyně 1x sauna 1x malé občerstvení 1x aquagymnastika Relax klasik (počet nocí 3, polopenze) - naberte nové síly s programem plným relaxace: 1x radonová koupel 1x částečná masáž 1x suchá uhličitá koupel 1x oxygenoterapie 1x aquagymnastika (1x) 1x vstup do solné jeskyně (v Lázeňském centru Agricola)
Doporučení
Kvalitní lázeňský hotel, poskytující komplexní lázeňskou péči, propojený krytou chodbou s hotely Praha a Elektra doporučujeme klientům všech věkových kategorii jak pro aktivní pobyty, tak pro odpočinkovou dovolenou.
Sport
Informace pro klienty: Po příjezdu na místo je vybírán lázeňský poplatek 15,-/osoba/noc.
Stravování
Polopenze nebo plná penze, dle druhu zakoupeného pobytu, je podávána v hotelové restauraci. Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bufetu.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...