Frégate Island Private

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ ČESKÝCH CK
Rozšířené hledání
Fregate Island - Seychely

Fregate Island

Seychely

Fregate Island, Hotel starstarstarstarstar

LM
FM


Fregate Island

Počet termínů:

87 termínů / 57 Last minute / 18 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Seychelles Airport - transparent 26°C
Zítra Počasí v Seychelles Airport - transparent 25 - 26°C
28.7. Počasí v Seychelles Airport - transparent 25 - 26°C
29.7. Počasí v Seychelles Airport - transparent 25 - 26°COznačení ubytovací kapacity dle pořadatele: Frégate Island Private
Popis
Ostrov, jež dostal jméno po pirátu nebes, ptáku, který očaroval svými schopnostmi první kolonizátory. Je to granitová perla porostlá nespoutanou tropickou vegetací! Slevy pro děti až do 17 let!
Poloha
Frégate Island, cca 55 km východně od Mahé, transfer helikoptérou cca 20 minut.
Rychlý přehled
skvělé spojení tropické přírody a luxusu
pouhých 16 obrovských vil s velkými privátními bazény
domov 2.200 volně žijicích želv obrovských Aldabra
více než 100 druhů tropického ptactva
7 bělostně písečných pláží
oblíbený mezi milovníky šnorchlování a potápění
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 55 km východně od ostrova Mahé
Rozloha
2,19 km2.
Popis resortu
tropický ostrov poskytující útočiště řadě ohrožených druhů živočichů a rostlin s jednou z nejlepších písečných pláží na světě Anse Victorin je vyhledávaným místem i pro své skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. Luxusní resort byl vybudován s přísným ohledem na zdejší ekosystém. Na ostrově najdete jen 16 obrovských luxusních vil (400-700 m2) s privátními bazény a jacuzzi, které poskytují svým klientům maximální soukromí a 7 bělostných písečných pláží. Filosofiíí resortu je možnost stravovat se, kdekoli v resortu, kde se Vám jako klientům jen zamane. Personál resortu Vám rád připraví hostinu v Treehouse - nejvyšší a nejstarší banánovník nebo Vám připraví stůl na pláži či v Yacht Clubu. Resort prošel během roku 2016 renovací.
Vybavení resortu
2 restaurace, bar, vinotéka, 2 bazény, The Rock Spa, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, rybaření, tenis, boutique, dětský klub, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy, půjčovna CD/DVD, půjčovna kol.
Vybavení pokoje
Private Pool Residence (400-450 m2) - postavené z přírodních materiálů, všechny s obývacím pokojem, ložnicí, 2 koupelnami s 2 venkovními sprchami, terasou s plážovými lehátky, privátním bazénem a jacuzzi. Klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, osobní buggy pro přepravu po ostrově. Možnost ubytování až 2 dětí do 18 let ve vile.
Stravování
formou plné penze vč. všech nealkoholických nápojů.
Poznámka
za příplatek možnost ubytovaní ve vile se 2 ložnicemi.
V ceně není zahrnut transfer helikoptérou na ostrov - informace v CK.
Odkaz na www
http://www.fregate.com
Www odkaz popis 1
www.fregate.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Mahé – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Poznámka
V případě, že je zájezd realizován na pravidelných linkách, mohou se ceny letenek měnit vzhledem k aktuálnímu obsazení letadla. Nabizené ceny jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě a silně závisí na datu objednání zájezdu. Proto doporučujeme včasnou rezervaci. Toto se netýká charterových letů společnosti Travel Servis.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...